#48
Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60/100 -
#605
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80/100 -
#431
The spirit of extacy. Verzilverd metalen beeldje.
#526
Speeltafeltje van mahoniehout met klapblad en centrale voet. Omstreeks 1880.
#37
#796
Een paar ovale sokkels van tropisch hout met marmeren blad.
#158
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/70 -
#237
Une balance de pharmacie dans une armoire en bois. Comprenant quelques accessoires tels que poids, plats, …No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#168
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple et fleurs”. Deux statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 220/280 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#420
Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50/60