Other lots in this auction
-
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#41
Een fluitvaas van geslepen rood en kleurloos Boheems kristal.
Un vase flûte en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#617
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 260 -
#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60 / 70 -
#182J. Hartung (Pseudoniem Carl Reichert)
“Twee puppies”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Deux chiots”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#572
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Kremer.
”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte la signature: Kremer.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#563
“No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage basculant.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#727
Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.
Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. L. 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zuidzeeparel van 11,60 mm.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une perle du Pacifique de 11,60 mm.No longer availableDim. 24,05 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#218
Een gietijzeren tandartsboor met pedaalaandrijving. Mogelijk gefabriceerd door Wynmalen & Haussman te Hoogerheide, begin XXe eeuw. In werkende staat.
Une fraise de dentiste en fonte à actionnement à pédale. Probablement fabriqué par Wynmalen & Haussman à Hoogerheide, début XXème siècle. En état de marche.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 50 / 60 -
#748
Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.
Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 70