Other lots in this auction
-
#665
Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#132
“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260/360 -
#147Antoine NelsonPeriod: 1849 - 1910
Een art nouveau vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.
Un buste de femme, Art Nouveau, en bronze sur socle en marbre rouge. Porte une signature.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 750/800 -
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#46
Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60/100 -
#612
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60/80 -
#19Jules De Bruycker
“Eglise Saint-Séverin Paris”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Eglise Saint-Séverin à Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 150/200 -
#731
Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.
Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 120/200 -
#163
Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#156
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#117
Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.
Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#374
Een paar bronzen balustervormige cassolettes met rood marmeren voetstukken.
Une paire de cassolettes balustre, socles en marbre rouge.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120