Other lots in this auction
-
#634Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#452
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#230
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
Une chaîne en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 14,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120 / 160 -
#542
Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#167
Twee vintage handtassen, resp. van slangen- en krokodillenleder.
Deux sacs-à-main ‘vintage’ en cuir de serpent et cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#835Hypolite SebronPeriod: 1801 - 1879
“De rouwende weduwe”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1837
”La veuve en deuil”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1837.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#603
Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.
Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.No longer availableDim. 155 x 120 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#707
Een Afrikaanse vrouwen- en mannentorso van gebeeldhouwd hout.
Un torse masculin et féminin africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#505
Een Afrikaans helmmasker van gepolychromeerd hout, bovenaan getooid met een vogel.
Un masque casque africain, décoration d’un oiseau au dessus. Bois polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 180 -
#154Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Bosweggetje naast een riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petit chemin forestier auprès d’un petit cours d’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#589
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Bogart’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Bogart’.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320 / 380