Similar lots by type
-
#330Een paar halskettingen van barnsteen.
Une paire de colliers en ambre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#55DelvauxEen lederen halssnoer bezet met metalen versiering. In origineel etui met certificaat en stofhoes.
Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#180Een parelsnoer van azuriet en malachiet.
Collier de perles d’azurite et de malachite.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#20Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.
Un collier de perles d’eau douce avec un fermoir en or 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#315Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen, één met initialen en één bezet met een fantasiesteen.
Deux différentes bagues en or jaune 18 ct dont une présentant des initiales et l’autre sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#424Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279Cartuyvels“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#779Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een inktpot, een bolle vaas en een art deco parfumfles.
Un lot divers en cristal, comprenant un pot à encre, un vase sphérique et une bouteille à parfum art déco.No longer availableDim. h: 12 - 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#743Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55 / 75 -
#317Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre rouge au décor floral.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 70 -
#378Val St. LambertEen coupe van rood en kleurloos geslepen kristal.
Une coupe en cristal taillé incolore et rouge.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#465Twee clowns van meerkleurig glaspasta, waarbij één met een bal en de andere met een accordeon. Barst in de bal.
Deux clowns en pâte de verre polychrome, dont un clown avec une balle et l’autre clown avec un accordéon.No longer availableDim. h: 34 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420 / 500 -
#574Piet JacobsPeriod: °1934“Spaanse stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Ville espagnole”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 100 / 140 -
#290Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#643Val Saint LambertEen coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 100 / 180 -
#365Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.
Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 120 / 200


