#357Kopenhagen
#347Copeland Late Spode
Een serie van zes schotels met diverse wilde vogels versierd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une série de six plats, décoration d’oiseaux sauvages. Marque sous la base, numérotées.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 60/80 -
#809
#752
#457
Roger Pelissier. “La Chine”. Ed. Les Presses de France, Paris. Vier delen.
”La Chine”. Roger Pelissier. Ed. Les Presses de France, Paris. Quatre volumes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#128
Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.
#527
#751
Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
Deux cruches Masaï antiques, fait à partir d’une gourde.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een paar Brusselse hoornvazen met een roze en verguld decor. Omstreeks 1900.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles, décor rose et doré. +- 1900.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70/100 -
#372Félicien Rops
“Theater”. Ingekleurde gravure. Gemonogrammeerd.
”Théâtre”. Une gravure en couleurs. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 200/240 -
#421Boch
Een Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt
#729
”Composition. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 34/100. Porte une signature hors planche: Miro.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 200/240