Other lots in this auction
-
#322Louis Belen
“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#657
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#635
Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#553
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#367
Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.
Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#231
Vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Haarscheur aan de hals.
Un vase en faïence belge. Marque sous la base et numéroté. Cheveux au cou.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#773
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Baudry
“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416
Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240