#625Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
#688Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
#744Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
#156Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#473Een zittende Boeddha van brons. Op lampenvoet.
#58Twee hondjes in brons.
Deux petits chiens en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#619Marc Haeghens“Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240