#609Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
#658Bignon à MontsurComtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
#174Albert Franciscus Embrechts“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 150 cmEstimate: € 120 / 160 -
#685Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
#53“Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.
#357KopenhagenEen ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.
Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Een bierpul van aardewerk versierd met kegelende mannen in grijs op blauwe achtergrond. Gemerkt Western Germany en genummerd. Met verzilverd metalen deksel en duimklep.
Une chope à bière en faïence, décor d’hommes jouant aux quilles, gris sur fond bleu. Marquée Western Germany et numérotée.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#306Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
#398Een haardscherm van koper en gietijzer.
#546Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#74René Carpiaut“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120