#364Donnet
“Heide”. Aquarel. Gesigneerd.
”Bruyère”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 30/40 -
#793
#485
Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#139Henri Joseph Pauwels
“Plattelandsweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#581Hergé
#187
“Tiffany Avril”. Een vaas van iriserend glas. Onderaan gemerkt.
“Tiffany Avril”. Un vase en verre irisé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 300/350 -
#49Mennings
“Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.
”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#63
Een laat gotisch Christusbeeld van gepolychromeerd hout. Beschadiging.
Une statue du Christ gothique en bois polychrome. Dégâts.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#662
“Jazzdansers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Danseurs de jazz”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 122 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#292Floris Jespers
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de la Lys”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 300/500 -
#530
Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.
Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.No longer availableEstimate: € 200/300