#46
#658
Een paar vormstukken.
Deux formes.No longer availableDim. l.62 cmEstimate: € 120/140 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met een camee.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150/200 -
#754
Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.
Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cm (Afb.)Estimate: € 40/60 -
#83
#509
Een Jugendstil bloempot.
#60
#809
Een bronzen hanglantaarn.
#680
Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.
#740
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
#434
“Compositie”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
#605
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80/100