#142Een rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#202“Apollo”. Olieverf op doek. Italiaanse school, omstreeks 1700.
#298Een paar Nederlandse zilveren kandelaars, moeilijk leesbare keuren 2de gehalte en maker G.L. (?). Georgian stijl. Datumletter B, waarschijnlijk 1836.
Paire de candélabres en argent hollandais, poinçons partiellement effacés, 2e titre, orfèvre G.L. (?). Style Georgian. Lettre date B, probablement 1836.No longer availableDim. h: 26,5 cm ± 755 gEstimate: € 200 / 300 -
#91Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Corneille“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
#802Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 283/300 en 11/200.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 38 x 49 & 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#636Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
#437Een art deco vaas van kleurloos kristal met een geslepen amberkleurig decor en versierd met een 800‰ zilveren montuur. Gemerkt van Delheid.
Vase art déco en cristal incolore à décor taillé ambré, avec monture en argent 800‰. Marque de Delheid.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#316Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120 / 200