Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een boomschijf van amber.

Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een boomschijf van amber.

Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme d’une disque de bois en ambre.
Dim. 6,76 g
SKU: 0402200345.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #345
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #697

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #408
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #154
    Gaby Walsh
    Period: 1887-1945

    “Hoeve in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme au printemps”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #68
    Limoges, France

    Een paar borden van Frans porselein met een gehoogd meerkleurig decor van jachthonden in het plat, met een kobaltblauwe vleugel en met vergulde rand.

    Paire d’assiettes en porcelaine française à décor rehaussé polychrome de chiens de chasse. Aile en bleu cobalt et bordure dorée.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #766
    Baumann

    Twee vintage houten bistrostoelen, waarbij een ‘Ant chair’ en een ‘Mondo chair’. De eerste gemerkt. Jaren ‘60.

    Deux chaises de bistro en bois dont une “ant chair” et une “mondo chair”. La première avec marque. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #58

    Een grote messingen scheepsbel van de “Graf Spee” uit 1939.

    Grande cloche de bateau en laiton ayant fait partie du Graf Spee en 1939.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #138
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een verguld koperen beeldje van Hayagriva met zwaard. Op een losse lotussokkel. Sino-Tibetaans werk.

    Statuette en cuivre doré représentant Hayagriva au sabre. Sur un socle lotus détachable. Travail sino-tibétain.
    No longer available
    Dim. H.14,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #352
    F. Bogaerts

    “Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.

    “Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #772

    “Fuji bij dageraad”. Een heruitgaven van een Japanse houtsnede uit de reeks ‘36 zichten op de berg Fuji van Hokusai.

    “Fuji au crépuscule”. Une réédition d’une gravure sur bois japonaise de la série “36 vues du mont Fuji” par Hokusai.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #829
    V.J. Bergh

    “Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More