Other lots in this auction
-
#342
“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#188Christofle, Paris
“Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleet voor 6 personen, 69 stuks: 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.
”Les cloisonnés”. Un service à couverts en métal argenté et laque chinoise. Etat neuf et emballage d’origine. Complet pour six personnes, 69 pièces: 6 fourchettes à poisson, 6 couteaux à poisson, 6 couteaux, 6 fourchettes, 6 cuillères, 6 fourchettes à dessert, 6 couteaux à dessert, 6 cuillères à dessert, 6 fourchettes à gâteau, 6 cuillères à café, une pelle à tarte, une cuillère à sauce, un ouvre-bouteille, une cuillère de service, une grande fourchette, une louche, un couvert de service, un cou(..)No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
#565
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluutpoten. Met verlengblad.
Une table ronde sur pied central se terminant en trois volutes. Avec rallonge.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91
“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#362Pierre Alechinsky
Affiche Arenthon. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Affiche Arenthon. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#353
Een Chinese porseleinen schotel met een roestrood decor.
Un plat en porcelaine de Chine, décor rouille rouge.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538
Een Afrikaanse tamtam van gebeeldhouwd hardhout in de vorm van een mannenhoofd.
Un tam-tam africain en bois dur sculpté en forme de tête d’homme.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 180 / 240 -
#700
Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#181
“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#177H. Lamazière
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre noir. Période 1930. Avec clé.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318
Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#243
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de maîtrise en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 180 / 200