Other lots in this auction
-
#147“Abstracte marine”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Marine abstraite”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘54.No longer availableDim. 34 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#39Een lot van vijf verschillende XIXe eeuwse grafische werken.
Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#383Collectie postzegels: Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Wenen en vlaggen van Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Wenen 1979-1995.
Une collection de timbres postes. Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Vienne et drapeaux de l’Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Vienne 1979-1995.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#20“Toi et Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 550 / 650 -
#284Corneille“Het Paar”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd, genummerd XI/XX en gedateerd 2002 buiten de plaat.
”Le couple”. Une lithographie. Epreuve d’artiste, signée, numérotée XI/XX et datée 2002 hors planche.No longer availableDim. 30,5 x 21,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#215OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#99R. Daniel“Meisje in het vensterraam met roos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille dans un vitrail et sa rose”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#57Een lot van drie verzilverd koperen bas-reliëfs, waarbij twee met voorstellingen naar werken van Goya.
Un lot de trois bas-reliefs en cuivre argenté, dont deux d’après Goya.No longer availableDim. 30 x 45 & 37 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#149Jean MaynéPeriod: 1850 - 1905“Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 93 cmEstimate: € 550 / 600 -
#28Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.
Une cloche carrée en verre sur socle en bois. Antique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#336Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 Ø 45 cmEstimate: € 420 / 480


