Other lots in this auction
-
#133“Kleurrijk circus”. Gemengde techniek. In de geest van Max.
”Cirque et couleurs”. Techniques mixtes. Dans l’esprit de Max.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#13Een grote granieten vijzel met stamper.
Un grand mortier avec pilon en granite.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
Une paire de fauteuils carrés à revêtement en cuir noir.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#112François Flameng“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#55Twee zegelringen van 18 karaats geel en wit goud met initialen.
Deux bagues à cachet en or blanc et jaune 18 ct, avec initiaux.No longer availableDim. 17,71 gEstimate: € 380 / 450 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#201Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.
”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1400 / 1500 -
#372Een lot van tien XVIIde en XVIIIde eeuwse gravures met heiligen.
Un lot de dix gravures du XVII et XVIIIème siècle.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#40Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#157“Portret”. Olieverf op doek. Toeschrijving achteraan.
”Portrait”. Huile sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199“Damesportret. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868)”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
”Portrait de dame. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868). “. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 84 x 70 cm cmEstimate: € 700 / 800


