Other lots in this auction
-
#431
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild.
Un masque africain, en tortue.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#41
“Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.
”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/80 -
#75
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met rode email.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct décorées d’émail rouge.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 200/250 -
#315
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen, één met initialen en één bezet met een fantasiesteen.
Deux différentes bagues en or jaune 18 ct dont une présentant des initiales et l’autre sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 160/200 -
#56
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
Une console murale à deux portes et deux tiroirs, art déco.No longer availableDim. 85 x 92 cmEstimate: € 60/80 -
#140
Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 25,31 gEstimate: € 2800/3000 -
#278Fraipont, Bruxelles.
Een pendule van groen marmer, getooid met een beeld van een violist van zamak naar een werk van Moreau. Omstreeks 1900. Met slinger en sleutel.
Une pendule en marbre vert, décoration d’une statue en régule représentant un violoniste d’après une oeuvre de Moreau. Vers 1900. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/200 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 500/600 -
#163
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
“Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 500/600 -
#551
“Het baden”. Een groep van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
”La baignade”. Un groupe en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/260 -
#381
Een bureaugarnituur van messing en arduin, bestaande uit een inktpot, een pennenhouder, een brievenhouder, twee vloeiblokken en een kandelaar. We voegen er een metalen bootje aan toe.
Un ensemble de bureau en pierre de taille et laiton, comprenant un pot à encre, un porte-plume, un porte-lettres, deux buvards et un chandelier. Nous ajoutons un petit bateau en métal.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#736
Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad in Louis-Philippestijl. Een lade in de gordel.
Une petite table de jeu en acajou avec tablette abattante, style Louis Philippe. Un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 71 x 80 cmEstimate: € 80/120