Other lots in this auction
-
#399G. Goovaerts
“Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Schepens
“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#478
Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.
Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.No longer availableDim. h: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#369
“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1858”. Olieverf op doek. We voegen hierbij toe: “Hommage à Napoléon 1er”. Twee vergulde laurierbladeren in empire kadertje. Gesigneerd door Jean Baptiste Nicolle op 2 april 1861. Met waszegel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle 1858”. Huile sur toile. Nous ajoutons: “Hommage à Napoléon 1er”. Deux lauriers dorés dans un cadre Empire. Signé par Jean Baptiste Nicolle le 2 avril 1861. Avec cachet en cire.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153
Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”
Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689John O’Winning
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999
Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#223
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 650 / 750 -
#190
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une paire de boucles d’oreilles 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 550 / 650 -
#697
Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#191
Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.
Une série de douze soldats officiers Napoléon en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base ‘CVD’ dans un oiseau;No longer availableDim. h: +/- 32 cmEstimate: € 250 / 350