Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden multi color ring bezet met diamanten, robijnen, saffier en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

Een 18 karaats geel gouden veelkleurige ring bezet met diamanten, robijnen, saffier en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

Bague en or jaune 18 ct multicolore sertie de diamants, de rubis, de saphirs et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.
Dim. 6,27 g
SKU: 0602180360.
Category: Uncategorized.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #1100

    Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.

    Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 21,73 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #965

    Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 153 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #1092

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.

    Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.
    No longer available
    Dim. 123 x 71 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 23,25 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #400

    Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.

    Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #300

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.

    Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.
    No longer available
    Dim. 30,55 g
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 17,62 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #350
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.

    Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #395

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #330

    Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.

    Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #1102

    Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #65

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,03 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #1090

    Een eikenhouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met één lade en een kleine etagere.

    Meuble d’appoint en chêne de style Régence ouvrant à un tiroir et une petite étagère.
    No longer available
    Dim. 90 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #792

    Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.

    Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509

    Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handgreep in de vorm van een draak.

    Canne chinoise en bois sculpté à manche en forme de dragon.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #475
    Hamadan

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 203 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1053

    Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 120 / 25
  • #766
    Mehraban

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 324 x 89 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #563

    Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.

    Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #356

    Een gefineerd houten speeltafeltje met klapblad, bekleed met vilt.

    Une table de jeu en bois de placage avec une tablette rabattante et revêtement en feutre.
    No longer available
    Dim. b: 82 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #280

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet een centrale smaragd van ± 1,76 ct. met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. Met I.G.I-certificaat.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 1,76 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Avec certificat IGI.
    No longer available
    Dim. 3,27 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #1045

    Een notenhouten make-uptafeltje in Régencestijl met een spiegel in het klapblad en twee laden. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une table de toilette en noyer, style régence, avec un miroir dans la tablette abattante et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 75 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #839

    Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.

    Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More