Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.
Dim. 28,81 g
SKU: 2909150090.
Categories: Goud, Juweel.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #185

    Een 18 karaats geel gouden naamarmband.

    Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28,68 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #100

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 52,21 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #375

    Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.

    Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.
    No longer available
    Dim. 15,95 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten: - Een oud Pond uit 1880 - 20 Zwitserse frank uit 1947 - Een nieuw pond uit 1958 - Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865 - Een oud pond uit 1928.

    Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes: - Un Livre Sterling de 1880. - 20 francs suisses de 1947. - Un nouveau livre de 1958. - Une monnaie représentant Napoléon III de 1865. - Un ancien livre de 1928.
    No longer available
    Dim. 76,80 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #230

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.
    No longer available
    Dim. 11,08 g
    Estimate: € 230 / 300
  • #145
    Leigan, Zwitserland

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Montre de dame en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 35,75 g bruto
    Estimate: € 700 / 800
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.
    No longer available
    Dim. 2,82 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .
    No longer available
    Dim. 56,99 g
    Estimate: € 1100 / 1400
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.
    No longer available
    Dim. 8,25 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #360

    Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.

    Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.
    No longer available
    Dim. 36,16 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #430

    Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.

    Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #520

    Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #70
    Quatre fils, Zwitserland

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Montre de dame en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 22,45 g bruto
    Estimate: € 500 / 600
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 15,44 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #490

    Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #400

    Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.

    Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.
    No longer available
    Dim. 139,44 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #475

    Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.

    Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #150

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).

    Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 72,55 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,44 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.

    Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.
    No longer available
    Dim. 43,29 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #155

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,53 g
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #397

    Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.

    Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #805

    Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.

    Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #169
    C. Wellens

    “Rivierlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #739

    Een lot tin, bestaande uit een chocoladekan, een theepotje, een peper-en zoutvaatje en een mosterdpot. XVIIIe & XIXe eeuw.

    Lot d’étains comprenant une chocolatière, une théière, une poivrière et une salière et un moutardier. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #784

    “Het oude China. Geschiedenis en cultuur van het Rijk van het Midden”. Roger Goepper. Ed. Bruna. Houten, 1988.

    “Het oude China. Geschiedenis en cultuur van het Rijk van het Midden”. Roger Goepper. Ed. Bruna. Houten, 1988.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #517
    Märklin

    Startersdoos 2941. Volledig. Jaren zestig. Stroomdraad te vervangen.

    Boîte de débutant 2941. Complète. Années soixante. Fil à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #763

    Drie hindoeïstische danseressen van messing.

    Trois danseuses hindous en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #434

    “Leeuwen”. Olieverf op doek.

    “Lions”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #601
    Corgi Toys #267

    Batmobile in oorspronkelijke doos en met alle attributen.

    Batmobile dans sa boîte d’origine et avec attributs.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 650
  • #39

    “Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.

    “Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #19
    A.M.

    “Portret van een vrouw met zijden muts”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1856.

    “Portrait d’une femme au bonnet de soie”. Crayon sur papier. Monogrammé et daté 1856.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #241

    Een lot meerkleurig Italiaans majolica bestaande uit twee dekselpotten, twee kruiken en een vaas.

    Lot de majolique italien polychrome comprenant deux pots couverts, deux cruches et un vase.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More