Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet een parel.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet een parel.

Bague en or jaune 18 ct sertie d’une perle.
Dim. 3,60 g
SKU: 1505180025.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #25
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #591

    Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #310

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en een parel.

    Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de deux petits diamants et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,03 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #716

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #732
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et rouge. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. ø: 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232

    “Ontbijt in de tuin”. Olieverf op doek. Naar Claude Monet. Achteraan gesigneerd Wan Guo en gedateerd 2007.

    “Petit déjeuner au jardin”. Huile sur toile. D’après Claude Monet. Signature au verso: Wan Guo et datée 2007.
    No longer available
    Dim. 118 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #313

    Een paar bronzen wandlampen in de vorm van fakkels, versierd met glazen kralen.

    Une paire de lampes murales en forme de torches, décoration de perles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #146

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #64

    “Landschap aan de kust”. Olieverf op doek. Restant van een handtekening rechts onder. Verf beschadigd en doek opnieuw op te spannen. XIXe eeuw.

    ”Paysage, la Côte”. Huile sur toile. Restant d’une signature en dessous à droite. La peinture est endommagée et la toile est à retoiller. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #180

    Een parelsnoer van azuriet en malachiet.

    Collier de perles d’azurite et de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #336

    Een ladenkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en marquetterie en met rood marmeren blad.

    Une petite commode en bois de placage et marqueterie de style Louis XV, montures en bronze et tablette de marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 120 x 56 x 35 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #188

    “Danseres kijkt naar haar voetzool”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas.

    ”Danseuse qui regarde la plante de son pied”. Une statue en bronze d’après Degas.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 950 / 1250
  • #383

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een doopbeker, een eierdopje met lepel en een servetring in etui, een plateautje, twee schaaltjes, een serveerbestek, een suikertang, een doosje, elf stukken van 250 & 500 BEF, enz.

    Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant un bénitier, un coquetier avec une cuillère et un rond de serviette dans un étui, un petit plateau, deux petits plats, un service de couverts, une pince à sucre, une petite boite, onze pièces de 250 & 500 francs Belges, e.a.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More