#642Een zuiltje van gesculpteerd albast met los rond blad.
Petite colonnette en albâtre sculpté. Tablette ronde amovible.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#467Een schedel van witgepatineerd gietijzer.
#276Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#102Henri ForeauPeriod: 1886 - 1938“Het gesprek aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Conversation auprès de la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446Een eikenhouten salontafel in Chippendalestijl met vijf poten en met gevlochten blad.
#401Een haan van meerkleurig Muranoglas.
Un coq en verre Murano polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50