#388Een lot van vier beeldjes van Brussels porselein en een heiligenbeeldje van meerkleurig biscuit. Drie stuks beschadigd.
Un lot de quatre statues en porcelaine de Bruxelles et une statue de saint en biscuit polychrome. trois pièces sont endommagées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Drie factices, waarvan twee glazen: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) en Giò de Giorgio Armani (H. 28 cm) en een van plastic : Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Die laatste zonder vloeistof.
Trois factices dont deux en verre: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) et Gio de Giorgio Armani (H. 28 cm), et une en plastique: Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Ce dernier sans liquide.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#710FleischmannEen lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#656Een oude reiskoffer met lederen handgrepen.
#794“Wie lacht blijft jong.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
#651Theaterkijker van messing en parelmoer.
Lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#70Een 10 karaats wit gouden ring bezet met een diamant opaak van 2,94 ct.
Une bague en or blanc 10 ct sertie d’un diamant opaque de 2,94 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 250 / 350 -
#725Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.
Un lot d’ivoire asiatiques et autres comprenant un collier et boucles d’oreilles en forme de roses, un pêcheur sans canne à pêche, une scène de temple, quatre éléphants, un Bouddha et une broche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300