Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.

Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 5 ct.
Dim. 7,14 g
SKU: 2310180260.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #343
    Bergen

    Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.

    Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #469
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.

    ”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #430

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #462
    Corneille

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée, datée ‘59 et numérotée 30/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #702

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472

    “Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.

    Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.
    No longer available
    Dim. l: 43 cm180
    Estimate: € 160 / 200
  • #535
    Louis Gaye à Lestele

    Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een tabaksdoos (deksel beschadigd), een faraobuste, drie vogeltjes, een armband, een siervaasje met vis, halskettingen, enz.

    Un lot d’ivoire africaine sculptée comprenant une boîte à tabac (couvercle endommagé), un buste de pharaon, trois oiseaux, un bracelet, un petit vase, des colliers, etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #722
    Wedgwood

    Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).

    Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448

    Een juwelenkistje van wortelnootfineer. Enkele beschadigingen.

    Un coffret à bijoux en bois de placage de ronce. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 13 x 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #355

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More