Other lots in this auction
-
#748Goebel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre statues en porcelaine polychrome de la série de M.I.Hummel. Marque sur la base.No longer availableDim. h: 7,5 - 12,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#605
Een grote gietijzeren harpoen.
Harpon en fonte.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100 / 120 -
#713
Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#365
Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#415Val St. Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#578
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#110
Een paar wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#437
Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544
“Dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt een atelierstempel: Israels.
”Fête dansante”. Huile sur panneau. Porte un cachet d’atelier: Israels.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#118Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662Dragon
Acht modeltanks op schaal 1:35 als bouwpakketten:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T_72 w/ERA.- BMP-2E Afghanistan.
Huit modèles de blindés à construire, échelle 1:35:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T-72 w/ERA.No longer availableEstimate: € 80 / 90