Other lots in this auction
-
#537Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.
Une pièce chinoise en pierre de lard sculpté en forme de deux vases et pivoines et oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44712 diverse boeken Kunst e.a.
Douze livres d’Art, e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#657Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220 / 260 -
#695Dinky Supertoys 972“20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Een speelgoedvoertuig. Goede staat. In originele doos.
”20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Un jouet. Bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#674Jan Van Rijswijck“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#48Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.
Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 25 -
#794Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
”Femme africaine”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 200 / 260 -
#621Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#708Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 75 -
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65

