#194Leon BruninPeriod: 1861-1949“De kunstkenner”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Achteraan een authenticatie door de schilder.
“Le Collectionneur”. Huile sur toile. Signée. Authentification par le peintre au verso.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#809Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#830Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#49“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#401Een milieu-de-table van glas en tin.
#848Val St. LambertEen art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
#673Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#508Drie stenen stempels, afkomstig van de Tomebamba uit Cuenca, Ecuador.
#740Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
#503Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
Deux bagues en or jaune serties de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 5,79 gEstimate: € 900 / 1000 -
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120