#740Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
#146Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#553Märklin 3000Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#530Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
#300Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,85 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de marquises ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’un rubis central de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#54Gr. De Cock“Terras”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Larkhoff.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 180 / 240