Similar lots by type
-
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000
Other lots in this auction
-
#294
“Stilleven met fles”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Voorman.
“Nature morte avec bouteille”. Huile sur panneau. Porte une signature: Voorman.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#395Nicolaus Jansenius
Een oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#691
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#141Lalique, France
Een kleine siercoupe van kleurloos en deels gesatineerd kristal, versierd met vijf uiltjes. Onderaan gemerkt.
Petite coupe en cristal incolore, partiellement satiné décorée de cinq hibous. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 260/300 -
#88
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons op een roze marmeren sokkel. Gesigneerd en met stempel van de ‘Compagnie des bronzes de Paris’.
Petit buste de dame en bronze à patine brune sur socle en marbre rose. Signé et avec cachet de la Compagnie des Bronzes de Paris.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#742
Een gesculpteerd eikenhouten nest of tables met drie kleine gatelegtafeltjes met getorste poten.
Suite de tables gigognes en chêne sculpté comprenant trois petites tables gateleg aux pieds torses.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120/200 -
#530
Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#552
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#244Pinelli
“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux coquelicots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#540Oosterlynck
“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.
“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#21
Een koffieservies van polychroom porselein. Gemerkt Limoges.
Service à café en porcelaine polychrome. Marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100