Other lots in this auction
-
#108Groot dienblad van verzilverd metaal. Met handvaten en versierd met engeltjes in reliëf op de rand. Gemerkt Mills.
Un grand plateau en métal argenté. Avec poignées décoration d’anges en relief sur le rebord. Marque Mills.No longer availableDim. 74,5 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#353“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#484“Constantinopel”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verschaffelt.
”Constantinople”. Une aquarelle. Porte une signature: Verschaffelt.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#801Drie verschillende kleine houten klokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelende vrouw, één in de vorm van een chalet met een thermometer en één met een Hollands zicht.
Trois petites pendules en bois différents, dont un à balancier en forme de femme qui se balance, un en forme de chalet avec un thermomètre et un avec une vue hollandaise.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#773“Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Een kunstboek. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.
”Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Un livre d’Art. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#228Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#577Een grote en een kleine siervaas van Tunesisch aardewerk, versierd met meerkleurige vissendecors.
Un grand et un plus petit vase en faïence de Tunisie, décorations de poissons polychrome.No longer availableDim. h: 40 & 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#764Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#673Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100 / 120

