Other lots in this auction
-
#308
Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.
Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#609Van der Elst
“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307
Een lot van 7 albums met Liebig-chromo’s. Bijgevoegd een doos met losse reeksen.
Un lot de 7 albums aux chromos Liebig. Nous ajoutons une boîte avec divers séries dépareillées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#9Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd met stempel buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée au cachet hors planche.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#292Robert DetrixhePeriod: °1935
“Liggende poes”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
”Chat couché”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#228
Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.
Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rouge, décoration de montures en bronze. La pendule est décorée de représentations en régule nommé ‘L’Univers’ par Jacob Petit et flanqué de deux candélabres à cinq points lumineux, également en régule. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#412Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004
“Knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#185
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 800 / 1000 -
#844
Een brillenetui van schildpad en een houten paneeltje met een voorstelling van de geboorte van Christus in een koperen lijstje.
Un étui à lunettes en tortue et un petit panneau en bois à représentation de la naissance du Christ, encadrement en cuivre.No longer availableDim. Ø 12 cm l: 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#42Martin TengbergPeriod: 1877 - 1941
“Mannenportret”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
“Portrait d’un homme au chapeau”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Bernard Charroy
“Meisje op terras”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100