#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#227Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
#44Ben Van Os“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
#88710 diverse boeken Azië e.a.
#791Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes. Eén slinger manco.
Un lot de cinq coucous en bois sans clés. Un balancier manquant.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#281Een groot en een klein gefineerd houten kistje, waarbij het groot met messing en het klein met parelmoer.
Un grand et petit coffret en bois de placage, le grand avec nacre et le petit avec laiton.No longer availableDim. b: 63 & 27 cmEstimate: € 200 / 240