#138Een albasten lamp in de vorm van siervaas.
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,3 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,3 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 280 / 350 -
#141“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
#78ACECEen oude elektrische naaimachine. In koffer.
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247“Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.
”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
#402Joao RibeiroPeriod: °1955“Gekroonde Engel.” Gemengde techniek papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
”Ange couronné”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137“Naakte baadster”. Gemengde techniek.
Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 260 / 300