#478
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome, décor fleuri.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#35
Twee zilveren broches, een hanger en een een halssnoer van sterling zilver.
#54
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#19
#143Delvaux
Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir, modèle ‘le poirier’. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#511Swarovski
#763
Une série de trois assiettes en porcelaine du Japon aux décors polychromes de fleurs et paysages en cartouches sur les ailes et fleurs sur le plat.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#211
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
#526
Speeltafeltje van mahoniehout met klapblad en centrale voet. Omstreeks 1880.
#214J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320/360