Other lots in this auction
-
#141
Kolompendule met marqueterie. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes avec marqueterie. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#506
Een japanse netsukevitrine van ijzerhout.
Une vitrine à netsuke japonaise en bois de fer.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111
Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.
Un sabre courbé avec manche en ivoire sculpté. XIXème siècle. Avec fourreau.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 200 / 220 -
#512Walasse Ting
“Personages en paard”. Litho in kleuren. Gesigneerd en genummerd 100/200.
”Personnages et cheval”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 100/200.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#735
Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en personages. Stempel onderaan.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine au décor polychrome de fleurs et de personnages. Sceau à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 75 -
#281Lladro
Drie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine représentant des figures venant du monde médical. Petit manquement à la main du dentiste. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 40,5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#638
Snuffbottle van hoorn en ivoor. Versierd met een waterlandschap en met Lao Tse in een tuin. China, omstreeks 1900.
Flacon en corne et ivoire. Décoration de paysage fluvial et Lao Tse dans un jardin.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#592
Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#610
“Reiziger met vogel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageur et oiseau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#743
Een messingen verrekijker uit het begin van de XXste eeuw.
Une paire de jumelles en laiton, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 35 / 45