Other lots in this auction
-
#92
“Portret van een meisje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ne porte pas de signature. XIXième siècle. A restaurer.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#314
Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240 -
#352A. Bankes
“Zicht op een Parijse boulevard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue sur un boulevard parisien”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#220
“Krugerrand”. Een 22 karaats geel gouden munt. Zuid-Afrika. 1977. Fine gold. 1 0Z. In afgesloten hoesje.
”Krugerrand”. Une pièce en or jaune 22 ct. Afrique du Sud, 1977. Or fin. 1 OZ. Dans un étui.No longer availableDim. 35,15 g Ø 3 cmEstimate: € 700/1000 -
#289
“Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.
”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#719Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Gekruisigde Christus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Le Christ crucifié”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#403
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.No longer availableDim. 124 x 70 & 116 x 77 cmEstimate: € 40/50 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ketting met een harlekijn als hanger van 18 karaats geel goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif arlequin en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,20 gEstimate: € 280/350 -
#359
Een art deco koffiestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje en een suikerpot. Op dienblad met hoornen handvatten.
Un service à café Art Déco en métal argenté, comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier. Sur un plateau à poignées en corne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poid total de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 550/650 -
#596
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200/260