Other lots in this auction
-
#768Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.No longer availableDim. Ø 22cmEstimate: € 30 / 50 -
#237“Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.
”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#669J. Vincken“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#612Fritz Van Luppen“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#57Een kleine koperen samovar in empirestijl.
Un petit samovar en cuivre, style Empire.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398Drie Liebig-Chromoalbums: Folklore I & II Nederlandstalig en Folklore I Franstalig. Compleet.
Trois albums chromo Liebig: Folklore I & II en néerlandais et Folklore I en français. Complet.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#295Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850 / 950 -
#134Derk Van DijkenPeriod: °1945“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130 / 160 -
#30Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en, or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,43 gEstimate: € 450 / 550 -
#379Yven“Stilleven met fruit en aardewerk”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et faïence”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73J. Brouns“Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 120

