#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450 / 550 -
#274Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#728Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
#42Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Neerhof met varken en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Basse-cour, porc et poules”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 120 / 140 -
#312Oscar VerpoortenPeriod: 1895 - 1948“Zeilbootjes op de Schelde”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
”Petits voiliers sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 75 / 100 -
#798Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
#749Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#172Julien Creytens“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 95 cmEstimate: € 200 / 220 -
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage fluvial hivernal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100