Other lots in this auction
-
#532Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
Une gravure sur bois chinoise représentant les sept dieux.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#871Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#677Twee Afrikaanse staffen. Zaïre.
Deux bâtons africains. Zaïre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#313De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#663Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694René Carpiaut“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Les candélabres Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,38 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#450Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#564“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#58Een groepje van Saksisch porselein.
Un petit groupe en porcelaine de Saxe.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#468Een lot van 5 Chinese borden.
Un lot de cinq assiettes chinoises.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 30 / 40

