Other lots in this auction
-
#858Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#691Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#344Nestor ReymenPeriod: 1872 - 1953“Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La sortie de tunnel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229“De genezer”. Olieverf op doek. Herdoekt. Italiaanse School, XVIIde eeuw.
”Le guérisseur”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole italienne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#289Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Pijproker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur, fumeur de pipe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#561Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een masker maakt. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis qui fabrique un masque. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#569René GuiettePeriod: 1893 - 1976“Abstracte compositie met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Composition abstraite et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#585Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#805Matchbox Series 40; 50; 65; 69 & 70Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Hooiwagen.- John Deere - Lanz tractor.- Claas maaidorser .- Hatra bulldozer.- Grindwagen.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Voiture à foin.- John Deere - Lanz tractor.- Claas faucheuse .- Hatra bulldozer.- Voiture à gravier.No longer availableEstimate: € 100 / 120

