#215Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart slangenleder.
#69Jacques MaesPeriod: 1905 - 1968“Zicht op de Schelde te Dendermonde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2 november 1955.
“Vue de l’Escaut à Termonde”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 2 novembre 1955.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Paul WantePeriod: 1905 - 1981“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#619Mia GoovaertsPeriod: °1937“Grootstad”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 15/25 buiten de plaat.
"Grande ville". Une gravure. Signé et numéroté 15/25 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 46,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Wijngaardstraatje (Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
« Rue du Vignoble (Anvers) ». Une gravure. Signé et numéroté 12/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#555Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
#643Een paar metalen obelisken, versierd met Franse lelies.
#460Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,42 ct. FVVS.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,42 ct FVVS.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#456Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 195 x 117 cmEstimate: € 45 / 70 -
#386Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.
#434“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
"Écurie pour chevaux." Crayon sur papier. Porte le monogramme ghb.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80