Other lots in this auction
-
#158Pablo PicassoEen zeefdruk op zijde.
Une sérigraphie sur soie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#101Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.
Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.No longer availableDim. 45 x 26 cmEstimate: € 160 / 200 -
#80Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.No longer availableDim. 12,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#259Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Huizen bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maisons près d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#394“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#5320 boeken m.b.t. Stad Antwerpen en de Haven. A.J.J. Delen. “Iconographie van Antwerpen”. Ed. Kryn, Brussel, 1930. Genummerd 344/500. En 19 andere.
20 livres en relation avec Anvers et le port.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#340Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 350 -
#279Alphonse ProostPeriod: Sint-Niklaas 1880 - Berchem 1957“Vrouw in een straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme dans une allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500 / 600

