Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,52 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,52 ct.

Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,52 ct.
Dim. 8,02 g
SKU: 1911190230.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #230
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #158
    Pablo Picasso

    Een zeefdruk op zijde.

    Une sérigraphie sur soie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.

    Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.
    No longer available
    Dim. 45 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #80

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een ovale turkoois van ± 10 ct.

    Une bague en or jaune 14 ct sertie d’une turquoise ovale de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 12,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #259
    Karel Jan Van den Heuvel
    Period: 1913-1991

    “Huizen bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Maisons près d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #103

    “Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    ”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162
    Albert Caullet
    Period: 1875-1950

    “Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #394

    “Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.

    ”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 & & 37 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #53

    20 boeken m.b.t. Stad Antwerpen en de Haven. A.J.J. Delen. “Iconographie van Antwerpen”. Ed. Kryn, Brussel, 1930. Genummerd 344/500. En 19 andere.

    20 livres en relation avec Anvers et le port.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #279
    Alphonse Proost
    Period: Sint-Niklaas 1880 - Berchem 1957

    “Vrouw in een straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd

    ”Femme dans une allée”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.

    Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.
    No longer available
    Dim. 15,52 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More