#299Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374F. Bauwens“Portret van een Sikh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Portrait d’un Sikh”. Huile sur panneau. Signé et daté 1983.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
#801Drie verschillende kleine houten klokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelende vrouw, één in de vorm van een chalet met een thermometer en één met een Hollands zicht.
Trois petites pendules en bois différents, dont un à balancier en forme de femme qui se balance, un en forme de chalet avec un thermomètre et un avec une vue hollandaise.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#175Een 18 karaats wit en geel gouden herenring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en 20 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague pour hommes en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et 20 diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,88 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500 / 600 -
#811Een lot van tien kleine klokjes van hout en kunststof. Enkele zonder slingertje. Zonder sleuteltjes.
Un lot de dix petites pendules en bois et plastique. Quelques unes sans balancier. Sans clés.No longer availableDim. h: 10 - 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1300 / 1500