Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 ct. en een smaragd van ± 0,25 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 ct. en een smaragd van ± 0,25 ct.

Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.
Dim. 3,22 g
SKU: 2603190345.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #345
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #344
    Nestor Reymen
    Period: 1872 - 1953

    “Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La sortie de tunnel”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    “De pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Beschadiging.

    ”Le fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXième siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #283
    Th. Moore, Ipswich

    Een koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #511

    Een houten koekoeksklok, versierd met een haas, een fazant en een hertenkop.

    Un coucou en bois, décoration d’un lièvre, un faisan et une tête de cerf.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #26

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #226

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #566

    Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis kurde en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 340 x 200 vm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494

    “Landschap met huizen”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Raty Alb.

    ”Paysage et maisons”; Huile sur carton. Porte une signature: Raty Alb.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    Een groepje van Saksisch porselein.

    Un groupe en porcelaine de Saxe.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #269
    Oscar Verpoorten
    Period: 1895 - 1948

    “Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Vue campagnarde”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #822
    Rémy Cornelissen
    Period: 1913 - 1990

    “Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.

    ”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #900

    “Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.

    ”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 16 cm
    Estimate: € 32 / 40
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More