Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#229
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Naar Edgar Degas. Gesigneerd Wan Guo.
“Nu assis”; Huile sur toile. D’après Edgar Degas. Signée Wan Guo.No longer availableDim. 89 x 89 cmEstimate: € 200/240 -
#342G. Le Cocq
“De branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#437
Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#762
Een lot boeken met betrekking tot de geschiedenis van Antwerpen:- “Het groot woorden-en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.
Un lot de livres portant sur l’histoire de la ville d’Anvers:- “Het groot woorden- en liedjesboek over het Antwerps dialect”. - “Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen”.- “Antwerpen door de eeuwen heen”. - “Den dokwerker. De harde jaren”.- “Het Engelse kamp. Woonwijk tussen stad en polder”.- “Polderboeket”. - “Atlas van Antwerpen”. Pandora, 1991.- “Antwerpen”. Mercatorfonds, 1986.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#166
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#717
Een vaasje van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la vaseNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#701
Een ceremoniële hellebaard van gesculpteerd jade met een reliëfdecor van hagedissen. Chinees werk.
Hallebarde cérémonielle en jade sculptée avec un décor de lézards en relief.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150 -
#310
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en een parel.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de deux petits diamants et d’une perle.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 100/150 -
#183
Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.
Deux cassolettes en marbre beige et rouge avec pieds en laiton. +- 1900.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#510
Twee houten wandelstokken met messingen monturen en met handvat van gesculpteerd reeëngewei, waarbij één in de vorm van een karikaturaal mannenhoofd en de andere met gegraveerde initialen en datum 1885.
Deux cannes en bois avec montures et poignées sculptées en bois de daim, dont une en forme de tête d’homme et l’autre avec des initiales gravées et datée 1985.No longer availableDim. l: 85 & 93 cmEstimate: € 200/250 -
#3
Een zevendelig toiletstelletje van glas met een rood floraal decor. Gemerkt.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre avec un décor floral rouge. Marquée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#149Hendrik Vader
“Kustzicht met vissersboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/240