Other lots in this auction
-
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,38 ct.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#767Een oude glazen limonadekan met ijskoeler en met verzilverd montuur.
Une verseuse à limonade ancienne avec réservoir à glaçons et montures en argent.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#317Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre rouge au décor floral.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 70 -
#798Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#21Een lampenvoet van kobaltblauw en verguld Sèvresporselein met een handgeschilderd decor van een koppel in een landschap en met koperen monturen. Draadstang te vervangen.
Un pied de lampe en porcelaine de Sèvres bleu cobalt, décor peint à la main d’un couple dans un paysage, montures en cuivre. Tige à remplacer.No longer availableDim. H: 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.
Table D-end en acajou. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#749Val-Saint-LambertEen kristallen glasservies, stijl ‘Yale’. Bestaande uit: twaalf water-, twaalf rode wijn, twaalf witte wijn en twaalf champagne glazen.
Un service à verres en cristal, style ‘Yale’. Comprenant douze verres à eau, douze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#128“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 170 / 200 -
#175Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’améthyste pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 400 / 500 -
#188“Danseres kijkt naar haar voetzool”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas.
”Danseuse qui regarde la plante de son pied”. Une statue en bronze d’après Degas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 950 / 1250 -
#309Philippe DupieureuxPeriod: °1944“Vissersboot op zware zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Bateau de pêche sur mer agitée”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#693Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.
Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100 / 120

