Other lots in this auction
-
#803
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#629
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60/80 -
#440
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#479Karel Moers
“Nachtelijk zicht op een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue nocturne sur le lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#690
Een bordenkast van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met onderaan twee paneeldeuren.
Un vaisselier en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à deux portes panneau en dessous.No longer availableDim. 143 x 147 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#278
Een vaasje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en versierd met een vrouwelijk naakt van brons.
Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#261
Een lot van twee wandelstokken, waarbij één met gebogen handvat, over het geheel bekleed met hoorn en een rechte met ivoren handgreep.
Deux cannes, dont une avec un manche plié et revêtement de corne, l’autre droite et manche en ivoire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#673
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.
Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#407
Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40 -
#423
“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.
“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.No longer availableEstimate: € 22/28 -
#530
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren en een lade.
Un buffet en chêne aux portes à moulures et un tiroir.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 140/220 -
#540
Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300