Similar lots by type
-
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 35,74 gEstimate: € 600 / 700 -
#90
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 360 -
#25
Een paar oorbellen, een horoscoop, een speld en een ring met een parel van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles, un horoscope, une épingle et une bague avec perle. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,75 gEstimate: € 250 / 350 -
#215
Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.No longer availableDim. 12,36 gEstimate: € 300 / 400 -
#60
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 14,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#40
Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
Pendentif à photographie en or jaune en forme de coeur.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 200 / 300 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#175
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 180 / 250 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 200 / 300 -
#10
Een 14 karaats geel gouden hanger met camee, een zilveren hanger met edelweiss, een broche met Delfts aardewerk, een fantasiearmband met tijgeroog e.a.
Pendentif avec camée en or jaune 14 ct, un pendentif en argent à l’edelweiss, une broche avec faïence de Delft, un bracelet de fantaisie avec oeil de tigre e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#125
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 150 / 250 -
#135
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,93 gEstimate: € 600 / 700
Other lots in this auction
-
#523
Een afbeelding van Boeddha in reliëf van gegoten steengoed en een hand van Boeddha van brons op houten staander.
Bouddha en relief en grès moulé et une main du Bouddha en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315Visage
Drie verschillende horloges van roestvrij staal.
Trois montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#747
Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.
Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#624
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt handtekening R***. Duitse school.
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature R***. Ecole allemande.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#593
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#716
Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356
Een klapsecretaire van gesculpteerd eikenhout in transitionstijl met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne sculpté de style transition ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#478
Een klein opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver met een beeltenis van een engel onderaan. +/- 87 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré représentant un ange vers le bas. +/- 87 g.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#194
Een zilveren olie-en azijnstelhouder. Met stoppen, maar zonder flessen. Belgisch werk, 950‰. 1831 - 1868. Gewicht zonder de stoppen.
Huilier-vinaigrier en argent. Avec les bouchons mais sans les carafons. Travail belge, 950‰ 1831-1868. Poids sans les bouchons.No longer availableDim. 724 gEstimate: € 300 / 400 -
#751
Een paar kandelaars van verguld brons en koper in de geest van het ‘Retour-d’Egypte’.
Paire de candélabres en bronze doré et cuivre dans le style Retour d’Egypte.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 240