#35Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#175Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#60Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
#40Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
#30Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
#90Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#125Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#100MarmiEen dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#215Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
#80Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 200 / 300
#539Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
#570Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug.
#41Val St. LambertEen lange siercoupe van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#361“Magritte”. Een kunstboek met stoffen kaft. Uitgegeven in 1992.
#370SeikoDrie verschillende gedragen horloges van roestvrij staal.
#439Negen boeken m.b.t. de schilderkunst. Allen uitgegeven door Soubry.
#534Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#371Een messingen vuurbok in Lodewijk XVI-stijl.
#315VisageDrie verschillende horloges van roestvrij staal.
#478Een klein opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver met een beeltenis van een engel onderaan. +/- 87 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré représentant un ange vers le bas. +/- 87 g.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 80 / 100