Other lots in this auction
-
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#125
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de rubis baguettes ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 15,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#180
Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#772
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#189F. Friederichsen
“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#478
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome, décor fleuri.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#239
“Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).
”Chute d’eau”. Huile sur toile. Signée. Z. Soni.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#554
Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.
Une décoration murale en porcelaine de Chine à la décoration bleue sur blanc de paysages.No longer availableDim. 67 x 51 cm (met lijst)Estimate: € 260 / 300 -
#433
Een reeks van drie metalen Boeddhahoofden in oplopende groottes.
Une série de trois têtes de Bouddha de tailles différentes - petit, moyen et grand.No longer availableDim. h: 23 -29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#316
Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.
Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 116 + 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204
Een vergulde trumeauspiegel, versierd met acanthusbladeren.
Un miroir trumeau, décoration de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 183 x 83 cmEstimate: € 220 / 260