Other lots in this auction
-
#554Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.
Une décoration murale en porcelaine de Chine à la décoration bleue sur blanc de paysages.No longer availableDim. 67 x 51 cm (met lijst)Estimate: € 260 / 300 -
#265Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#310Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâtsNo longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#425Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
Une miniature représentant un canon de bataille en fonte.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 26 / 30 -
#395Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de incrustés.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#661Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel met een decor van een vaas met pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à l’aile côtelée au décor d’un vase et pivoines.No longer availableDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#73Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182J. Hartung (Pseudoniem Carl Reichert)“Twee puppies”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Deux chiots”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#734Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 85 -
#655Een lot van drie verschillende ruitvormige waterschaaltjes op voet, waarvan twee met een perzikendecor en één met lotusbloemen.
Un lot de trois coupelles à eau de formes losanges sur pieds, dont deux aux décors de pêches et une au décor de fleurs de lotus.No longer availableDim. l: 16,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#96Indo-WissEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80 / 120 -
#610“Reiziger met vogel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageur et oiseau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100

