Other lots in this auction
-
#112Piet JacobsPeriod: °1934
“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/180 -
#813
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#77
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80/120 -
#329
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35/45 -
#641
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.
Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#303Mabef
Een mahoniehouten schildersezel.
Un chevalet en acajou.No longer availableDim. min. 180 x 70 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#492Goswin
“Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.
”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.No longer availableDim. 50 x 88 cmEstimate: € 120/200 -
#589
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Bogart’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Bogart’.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320/380 -
#620
Twee handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes en laine faites main.No longer availableDim. 148 x 103 & 210 x 124 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180/240 -
#420
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35/45 -
#214Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920
“Havengezicht bij nacht”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port, nocturne”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 22 cmEstimate: € 350/450