Other lots in this auction
-
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#518
Een draak van gesculpteerd Chinees ivoor.
Un dragon en ivoire de Chine sculptée.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 120/200 -
#771
Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.No longer availableDim. Ø: 17,5 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#204
Een vergulde trumeauspiegel, versierd met acanthusbladeren.
Un miroir trumeau, décoration de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 183 x 83 cmEstimate: € 220/260 -
#757
Een lot van drie borden van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel en met een decor van een vogel en bloemen. We voegen er een bord met een decor van personages aan toe.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux ailes côtelées et aux décors de fleurs et d’oiseau. Nous ajoutons une assiette au décor de personnages.No longer availableDim. Ø: 22 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#648
Drie sculpturen van Afrikaans ivoor: twee bustes (H. 16,5 en 10 cm) en een olifantje (H. 5 cm). Eerste helft XXste eeuw.
Trois sculptures en ivoire africaine: deux bustes (H 16,5 cm et 10 cm) et un éléphant (H 5 cm). Première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1400/1600 -
#611
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300/1500 -
#464
“Appelboomgaard”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Gilles.
”Verger de pommiers”. Aquarelle sur papier. Porte la signature Gilles.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#489
“Kanaallandschap met aak”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Hessel de Boer.
”Vue sur le canal et péniche”. Huile sur toile. Porte la signature: Hessel de Boer.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#425
Een oud miniatuur veldkanonnetje van gietijzer.
Une miniature représentant un canon de bataille en fonte.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 26/30 -
#369
Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180/220