Other lots in this auction
-
#570
Een paar nachtkastjes van mahoniehoutfineer in Empirestijl met telkens één deurtje, geflankeerd door zuiltjes en met een lade onder het marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois d placage acajou style Empire à une porte flanquée de colonnes et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 380/400 -
#774
Een schouwgarnituurtje van drie hoornvaasjes van Brussels porselein met een verguld decor. Omstreeks 1900.
Une garniture de cheminée comprenant trois cornets en porcelaine de Bruxelles, avec un décor doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 & 13 cmEstimate: € 40/50 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#349W. Farynhor
“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#130
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 500/600 -
#486
Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.
Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.No longer availableDim. 32 x 82 x 82 cmEstimate: € 80/120 -
#107Paul Delvaux/Mira Jacob
“Œuvre gravé.” Kunstboek met het volledige gegraveerde oeuvre van Paul Delvaux - gesigneerd met dedicatie gedateerd 1982.
”Oeuvre gravé”. Catalogue raisonné des gravures par Paul Delvaux - signé et dédicacé en 1982.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#646
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté; style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#698
Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#159Robert van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985
“Stilleven met kruik, perziken, krab, vis en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche, pêches, crabe, poissons et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#559
“Compositie met vlakken”. Een houten kunstwerk. Draagt een handtekening op de verso ‘Nicholson’.
“Composition avec parties”. Une oeuvre en bois. Porte une signature ‘Nicholson’ au verso.No longer availableDim. 26 x 57 cmEstimate: € 150/180