#483
Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#795
Een Antiek Pakistaans karpetje.
#377
Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
#675
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. 44 & 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527
Twee bronzen Chinese wijzen. Als monturen.
#380
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#520
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#105
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,30 ct. et un diamant de couleur champagne de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 10,40 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#355
#269Torricelli
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Venise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 180 -
#81
Een XIXe eeuwse Franse muziekdoos met zes verschillende klassieke werken. In houten kast, versierd met inlegwerk. Werkende staat.
Une boîte à musique de France du XIXième siècle, six pièces musicales classiques. Dans une armoire en bois, décor incrusté. En état de marche.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#735
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40 / 50