#785Matchbox Series 66; 68; 71 & 72Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Greyhound reisbus.- Mercedes bus. - Jeep Pick-up.- Standard Jeep.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Greyhound bus de voyage.- Mercedes bus.- Jeep Pick-up.- Standard Jeep.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
#285Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 15,50 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#801Drie verschillende kleine houten klokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelende vrouw, één in de vorm van een chalet met een thermometer en één met een Hollands zicht.
Trois petites pendules en bois différents, dont un à balancier en forme de femme qui se balance, un en forme de chalet avec un thermomètre et un avec une vue hollandaise.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#442Theebus van Saksisch porselein met een Cie des Indes decor met wapenschild en bianco sopra bianco guirlandes. Onderaan gemerkt met gekruiste pijlen in blauw onder glazuur.
Une boîte à thé en porcelaine de Saxe, décor Cie des Indes, blason et guirlandes bianco sopra bianco. Marque sous la base de flèches croisées en bleu sous glaçure.No longer availableDim. 13 x 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#543Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.
#249Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 1000 / 1500