Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.

Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.

Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.
Dim. 1,70 g
SKU: 1911190035.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #35
Estimate: € 280 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #115

    Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,09 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #296
    Allix à Cenilly-Notre-dame

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.

    Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.
    No longer available
    Dim. 205 x 43 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #161
    Louis Vuitton

    Een handtas van zwart epi-leder. Model “Nocturne”. Datacode binnenin, met originele draagtas.

    Un sac à main en cuir épi noir. Modèle ‘Nocturne’. Code data à l’intérieur. Avec sac d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #204

    “Monniken in de kloostergang”. Olieverf op doek. Lichte schade links onderaan. Omstreeks 1900.

    ”Moines dans un couloir d'Abbaye”. Huile sur toile. Petit dégât à gauche en dessous. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 84 x 125 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #442

    “Personages”. Een zeefdruk naar een werk van Delvaux uit de verzamelde catalogus door Mira Jacob.

    ”Personnages”. Une sérigraphie d’après Delvaux du catalogue par Mira Jacob.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #150

    Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.

    Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.
    No longer available
    Dim. 61,03 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #406

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en met een rood marmeren blad.

    Une petite table Louis XV, décoration de montures en bronze et tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 72 x 53 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.

    Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.
    No longer available
    Dim. 15,52 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #111

    Een map met circa 264 oude postkaarten.

    Une farde à cartes postales. +- 264 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #21

    Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.

    Un lutrin en plexiglas et une vitrine de table en bois.
    No longer available
    Dim. 33 x 53 & 31 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #48

    Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.

    Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More