Other lots in this auction
-
#394“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#145Jaeger Le CoultreEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet diamanten oude slijp en achtkant met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 26,09 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange Lijzen en kinderen. Met houten deksels. Omstreeks 1900. Eén met kleine randschilfers.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise à décor polychrome de longues Elises et enfants.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#161Louis VuittonEen handtas van zwart epi-leder. Model “Nocturne”. Datacode binnenin, met originele draagtas.
Un sac à main en cuir épi noir. Modèle ‘Nocturne’. Code data à l’intérieur. Avec sac d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#276Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#248“Bloemen”. Gemengde techniek. Monogram en signatuur.
”Fleurs”. Techniques mixtes. Monogramme et signature.No longer availableDim. 61,5 x 65,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#278Een vierkantige vaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk.
Un vase carré polychrome en faïence Satsuma.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361AlessiEen hoge witmetalen fruitschaal. Model “Blow-up, naar ontwerp van Fratelli Campana.
Un plat à fruits en métal blanc. Modèle “Blow-up” d’après Fratelli Campana.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80 -
#340Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 350 -
#385Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.
Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 100 / 120

