Other lots in this auction
-
#304Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Bewolkt dorpszicht langs de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village et l’Escaut avec des nuages”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#265Een platina ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en platine sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,97 gEstimate: € 800 / 900 -
#360Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
Un fauteuil relax à revêtement en cuir noir. Mécanisme à revoir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#441Een lot geslepen kristal, bestaande uit een mauve en een paarse vaas op voet, een mauve inktpot en een kleurloze vaas met 835‰ zilveren montuur.
Un lot de cristal taillé, comprenant un vase mauve sur pied, un encrier mauve et un vase incolore à montures en argent 835‰.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursbuffet in renaissancestijl.
Un buffet à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 200 / 220 -
#206Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 235 x 145 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Een oud Russisch houten abacus.
Un ancien boulier russe.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#269“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100

