#623Beeldje van een vader en een zoon onder een trommelende engel. Gepolychromeerd en onderaan gemerkt. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un père et son fils en dessous d’un ange au tambour. Polychromé et avec marque sous la base. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#556Een Chinese houten koffer, versierd met gesculpteerde decors van vogels in een landschap.
Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.No longer availableDim. 37 x 73 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524“Strandscène”. Olieverf op board.
#66Een eikenhouten lessenaar met tussenblad en een lade.
#726Fritz Hansen, DenmarkEen met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.
“Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#762“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#482Roland DevolderPeriod: °1938“Every day”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 4/10 buiten de plaat.
“Every day”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/10 hors planche.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#557KutaniEen paar vazen van Japans porselein met decor van krijgers op roestrode en witte fond. Oren in de vorm van fabeldieren. Onderaan Kutani gemerkt, omstreeks 1930. Met houten sokkeltjes.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor de guerriers sur fond rouille et fond blanc. Anses en forme d’animaux fabuleux. Marque Kutani sous la base. Vers 1930. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120