Other lots in this auction
-
#565
“Oude man met kalebas en zwijntje”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Vieil homme à la gourde et porcelet”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#431
The spirit of extacy. Verzilverd metalen beeldje.
”The spirit of extacy”. Une statue en métal.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 30/50 -
#603
“Visser”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Pêcheur”. Okimono en ivoir finement sculptée au détails dorés. Premièr quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 300/360 -
#152Robert Boudry
“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120/180 -
#459Bernard Dufour
“Havenzicht.” Gemengde techniek op doek.
”Vue sur le port”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#540
“Merrie met veulen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Jument et poulain”. Un netsuke en ivoire sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80/100 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#2
“Deinse”. Een oude stadskaart toegeschreven aan Blaeu (15 x 23 cm).“Everghem”. Een topografische prent, met de hand ingekleurd (16 x 23 cm).
”Deinze”. Une ancienne carte attribuée à Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Une image mise en couleurs à la main (16 x 23 cm).No longer availableEstimate: € 100/120 -
#194Jan De ClercqPeriod: 1881 - 1962
“De Hypnotiseur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’Hypnotiseur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 450/500 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50 -
#679
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#447
Tibetaans gebedenboek van hout en papier.
Un livre de prière du Tibet en bois et papier.No longer availableDim. L. 22 cmEstimate: € 20/30