#602
#491
Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.
Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#388Val Saint-Lambert
Vier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.No longer availableDim. H. 19 & 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#428
“Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.
”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#468
Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#357
Een alarmpistool.
Un pistolet d’alarme.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#21
Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.
Un lot de petits chiens en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#69Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790Mandarina Duck
Een bruin lederen aktetas. We voegen er een sleutelhanger aan toe.
#721
Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
Tête en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 75