Other lots in this auction
-
#661
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#669
“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
”Barges sur un canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Wolters’.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120/180 -
#202
“Landschap met een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#367
Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Twee delen in een hoes. Naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen in 1991 & 1992.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Deux volumes sous housse. A l’occasion d’expositions en 1991 & 1992.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#404Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Kalfje”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petit veau”. Techniques mixtes. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#358
“Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#148Jiljé (Joseph Gillain)
Don Bosco, ‘n Robbedoes. Ed. Dupuis, Antwerpen 1943. Harde kaft. Schade aan rug onderaan, vlekken, gerafelde hoeken, blok vooraan gelost.
Don Bosco, un Robbedoes. Ed. Dupuis, Anvers 1943. Couverture dure. dégâts au dos en dessous, tâches, coins effilés, bloc détaché devant.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#730Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80 -
#224G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#201Daum, Nancy
Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#650
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120/200