Other lots in this auction
-
#342
“Melchisedech reikt Melchior brood en wijn”. & “De verrijzenis van Christus”. Twee oude gravures. De eerste van Hans Witdonck (leerling van Vorsterman) naar Rubens, de tweede van Drevet naar Andray.
”Melchisédech tent du pain et du vin à Melchior” & “La Résurrection du Christ”. Deux anciennes gravures. Le premier par Hans Witdonck ( élève de Vorsterman) d’après Rubens, le deuxième par Drevet d’après Andray.No longer availableDim. 40,5 x 46 cm & 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#507
Een vierkantige vaas van Chinees porselein met een gecraqueleerd glazuur
Un vase carré en porcelaine de Chine, glaçure craquelée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#81
Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#548
Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 140 / 150 -
#458
Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bois africain.No longer availableDim. h 37,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Kapelletje”. Ets. Gemonogrammeerd.
”Petite chapelle”. Une eau-forte. Monogrammée.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#565
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#43Goebel
Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje aan een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel.
Un pied de lampe en porcelaine polychrome en forme de tronc d’arbre et une jeune fille. Fait partie de la série de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#494Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Meisjes met katten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/275.
”Jeunes filles et chats”. Une lithographie. Signée et numérotée 63/275.No longer availableDim. 39,5 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314
“Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188
Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.
Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 440 / 480 -
#521
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemen en vruchten. Gemerkt.
Un petit vase mural en porcelaine de Chine, décor de fleurs et de fruits. Marque.No longer availableDim. h: 23cmEstimate: € 120 / 140