#445Een lot van drie stukken koraal en een grote zeeschelp.
Un lot de trois pièces de corail et un grand coquillage.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#663Paravent met 8 panelen, versierd met schilderingen op papier. Chinees werk.
#603Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
#774Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
#7Val St. LambertEen groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
#260Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#124J. Severin“Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#752“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met een koperen schilderijezeltje.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et avec un chevalet en cuivre.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
#93“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#607Muller frères, LunnevilleEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400 / 420 -
#770HamadanEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40 / 60