#462
Een lot van zes kandelaars van glas een kwikzilver.
#395
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
#318
Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
#436
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160/200 -
#61
Een kinderbuste van wit marmer. Op sokkel. Schade.
Buste d’enfant en marbre blanc. Sur socle. Dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#64Gustaaf De Bruyn
“De belegering”. Een aquarel als ontwerp voor een begeleidende illustratie voor “Het brandende stro” door Leopold Vermeiren, verschenen in de krant. Gesigneerd.
“Le Siège”. Aquarelle préparant l’illustration pour “Het brandend stro” par Léopold Vermeiren. Signée.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#52Mak Rina (?)
Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.
#94Staf François
#358Lladro
#637
Onsterfelijke met een staf waarop een klein ezeltje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Immortel avec crosse sur laquelle un petit âne. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 400/600 -
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
#571
Vaas van blauw-wit Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 100/120