Other lots in this auction
-
#103
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#729Félicien RopsPeriod: 1883 - 1898
“Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.
“Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#64
Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.
Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.No longer availableDim. 33 x 21 & 39 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#313
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
Coupe en faïence italienne à monture en métal.No longer availableDim. 33 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#11
Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#615
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#634
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 120/180 -
#116
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#289Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Stilleven met aardewerk en appels”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux faïences et pommes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#288
“Christus met de doornkroon”. Een fijn gesculpteerde ivoren buste op houten sokkeltje. Omstreeks 1900.
“Christ à la couronne d’épines”. Buste finement sculpté en ivoire sur socle en bois. Vers 1900.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 100/120 -
#256
Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#337
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240